Noclegi dla wycieczek szkolnych w Krakowie

Noclegi dla wycieczek szkolnych w Krakowie

Go Cracow Resort to idealne miejsce na obiady dla grup w Krakowie

NOCLEGI DLA WYCIECZEK SZKOLNYCH W KRAKOWIE

Udana wycieczka szkolna do Krakowa to bogaty program, bezpieczne przejazdy i wygodne noclegi. Grupie zorganizowanej potrzeba dodatkowo wyżywienia na miejscu, parkingu dla autokaru i wielu pokoi zlokalizowanych blisko siebie. Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest Go Cracow Resort - położony w centrum hotel przygotowany szczególnie dla odwiedzających Kraków grup szkolnych.

Pokoje idealne na noclegi dla grup w Krakowie

Wygodne noclegi dla grup zorganizowanych zapewniają liczne pokoje z łazienkami. Uczestnicy wycieczek szkolnych do Krakowa zakwaterowani są blisko siebie. Zazwyczaj jedna wycieczka zajmuje jedno piętro. Opiekunowie mają całą grupę na oku, co jest ważne szczególnie dla wycieczek szkolnych. Hotelowy standard pokoi zapewnia wypoczynek po całym dniu zwiedzania. Nie ma obawy o brak miejsc - w tym hotelu noclegi znajdzie nawet kilka wycieczek szkolnych na raz.

Restauracja w ofercie hotelu Go Resort

Na miejscu dostępna jest restauracja. Tym samym noclegi połączone są ze śniadaniem. Można zamówić grupie również inne posiłki, np. obiady lub obiadokolacje. Dla wycieczki szkolnej to komfortowe rozwiązanie. Kraków, co prawda, jest pełen punktów gastronomicznych, zwłaszcza w okolicy Rynku Głównego. Jednak znalezienie miejsca dla kilkudziesięciu osób na raz to trudne zadanie.

Sala multimedialna w ofercie dla grup zorganizowanych

Hotel to nie tylko noclegi dla grup. Obiekt dysponuje możliwością zorganizowania spotkań dodatkowych. Wśród nich przykładowo podsumowanie dnia, Kraków oczami ucznia, zabawy lub pokazy. Sala multimedialna nadaje się do wyświetlania prezentacji i filmów. Służyć może także do przeprowadzenia spotkań integracyjnych. Dzięki niej wieczorami można ciekawie zorganizować czas dzieciom lub młodzieży.

Parking dla autokarów w Krakowie

Dla grup szkolnych istotna jest również możliwość zaparkowania autokaru blisko miejsca, gdzie grupa ma noclegi. Kraków to dość ciasne miasto i znalezienie w centrum bezpiecznego miejsca dla dużego pojazdu to spory sukces. Go Cracow Resort zapewnia miejsce parkingowe przy hotelu bez dodatkowych opłat. Wycieczki szkolne mają tym samym zagwarantowany wygodny dojazd dla dzieci i młodzieży z bagażami niemal pod same drzwi.

Udogodnienia dla opieki pedagogicznej

Wycieczki szkolne wymagają wielu godzin pracy opiekunów młodzieży. Ze względu na szacunek dla ich wysiłku oferta hotelu obejmuje osobne pokoje dla nauczycieli, pilotów i kierowców. Noclegi darmowe przysługują jednej na 15 osób. To szczególne zaproszenie dla wszystkich grup szkolnych odwiedzających Kraków i jego okolice.

GALERIA

Zobacz zdjęcia naszego obiektu w Krakowie!

KONTAKT

Napisz do mnie i zarezerwuj Wasz pobyt w Krakowie podczas wycieczki szkolnej!